CollinsS NEO

CollinsS NEO to elektroniczny papieros oferowany przez firmę Collins. Jest to papieros dla ludzi ceniących sobie wygodę, wygląd oraz klasę. Wygląda dość pozornie- możemy więc nosić go w kieszeni koszuli, czy też w torebce. Wyglądem przypomina elegancki długopis. To jeden z najnowocześniejszych modeli łączących w sobie wiele zalet. Dotychczasowe elektryczne papierosy nie spełniały wymagań Palaczy z gustem. Jak wiemy wiele poprzednich modeli wyglądem oraz funkcja pozostawiały jeszcze wiele do życzenia. Jednak CollinsS NEO to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Nasz elektroniczny papieros nie jest ogromny- zatem wygląda zgrabnie i nie potrzebuje wiele miejsca w naszej kieszeni, czy też torebce. Zestaw zawierać powinien osiem elementów: akumulator 37V / 650mAh, ładowarka USB, pusty tankomizer ( trzy sztuki), pojemniczek na e-liquid ( pojemność 5ml), osłonka do atomizera, etui oraz instrukcja. Producent przedstawia bardzo wiele zalet. Między innymi pisze a atomizerze typu Tank – atomizer jest oczywiście lepszy niż ten, który znajduje się w starszych modelach. Dzięki swobodnemu przepływowi nie nazwiemy naszego elektronicznego papierosa zwykłym „pykaczem”. System bezpieczeństwa baterii gwarantuje nam jak sama nazwa wskazuje bezpieczeństwo. Dodatkowo dzięki wyświetlającym się kolorom ( kolor czerwony, zielony oraz żółty). Jest to dość duża zaleta, gdyż nie musimy domyślać się kiedy nasz elektroniczny papieros musi zostać naładowany. Kolejna zaletą jest to, że papieros jest bardzo ekonomiczny. Nie musimy go co chwila „napełniać”, a jest to nie mała zaleta.

Papieros elektroniczny Colinss NEO możemy nazwać jeszcze papierosem bezawaryjnym, bardzo wydajnym, wygodnym, eleganckim i satysfakcjonującym. Możemy być więc w pełni zadowoleni podczas jego użytkowania. I oczywiście liczy się również cena naszego e-palenia.  Zastosowane w naszym elektronicznym papierosie Colinss NEO nowoczesnego tankomizera pozwala nam na dopełnianie go według własnych potrzeb- możemy sami kontrolować jego napełnienie. W dodatku czynność ta nie jest skomplikowana jak w innych elektronicznych papierosach. Dobrym rozwiązaniem jest również to, że możemy naszego e-papierosa jednocześnie ładować oraz palić co nie jest oczywiste przy każdym elektronicznym papierosie. Ci, którzy mieli już styczność z przedstawionym przez nas papierosem doradzają dokupienie grzałki ( na przykład Clearomizer XXL 3.5 ml) podobno smak dzięki takiemu rozwiązaniu staje się ostrzejszy. Zalecane jest również aby ową silikonową uszczelkę na zbiorniczku wyciągać jednocześnie trzymając kartridż ( trzymajmy go baterią do góry) aby resztki płynu się nie wylały. Polecany jest przede wszystkim dla kobiet, które lubią delikatne palenie i nutkę dobrego smaku. Jak więc widzimy ten elektroniczny papieros to nie tylko ciekawy i elegancki dodatek ale również elektroniczny papieros, który da nam wiele przyjemności z użytkowania jak i nie będzie przy tym drogi. Polecamy więc ten wynalazek osobą, które lubią delektować się smakiem papierosa bez wydawania fortuny oraz wielkich kłębów dymu.

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>